כתובת: סמילנסקי 2, נתניה, 4243201

המדריך ציוד משרדי נתניה

חנות ציוד משרדי
המדריך!

שלושה דורות משפחה אחת. סיפורים שרק בעל חנות ברחוב יכול להכיר, לצחוק ולפעמים לבכות. כמו שאורי ברנדס (אבי) היה אומר “אילו היה לי כישרון לכתוב סיפור ולא למכור כלי כתיבה, היה לי את ה”בסט סלר” הכי טוב בעולם.”

המדריך היבואן הרשמי של קוואקו Kaweco בישראל!

כלי כתיבה וציוד לבית ולמשרד

בקשה להצעת מחיר

למה לבחור במדריך?

הניסיון לאורך השנים ותפיסת עולם לאיכות מוצר ואיכות סביבה. הובילו אותנו לחפש חברות שיכולות להוות כלי עבודה לאורך שנים, ושעיצוב המוצר מוסיף ערך לסביבת העבודה
ציוד משרדי זו סביבת העבודה של כולם.

לקוחות מפרגנים !

פאני בדש
פאני בדש
קרא עוד
חנות קטנה מטריפה ומקצועית לכל שרותי המשרד משליחת פקס עד אביזרי משרד מחירים הוגנים ביותר מומלץ
Hodel Baruch
Hodel Baruch
קרא עוד
חנות ציוד משרדי חמודה לאללה עם יחס מדהים , יש הכל מהכל ובמחירים שווים לכל נפש. מומלץ בחום.
Michal Duby
Michal Duby
קרא עוד
נתתי מכונת למינציה לתיקון שלא חזרה. הבעלים נתנו לי מכונה חדשה ללא אומר ומילים. זה נקרא שירות ללקוח והגינות במסחר. זכיתם בלקוחה נאמנה
Guy Hagi
Guy Hagi
קרא עוד
מקום מעולה! סופר מקצועי, עם המון סבלנות והמון תודעת שרות. נקלענו לשם במקרה אתמול ובטוח נחזור!
אניטה ארבע
אניטה ארבע
קרא עוד
חנות קטנה ומלאה והמון מוצרי נייר...וכלי כתיבה מכל הסוגים..יש שירותי פקס הדפסה וצילום מסמכים...גם כשמחכים לשרות לא משעמם מלא פינות של חפצים מרתקים בזכות הבן החתיך ..שירות מעולה..נהנת להיכנס ..
הקודם
הבא

אודות החנות

המדריך נתניה הוא עסק משפחתי משנת 1944, כשבנתניה הסתובבו הבריטים, בימי המנדט. 

השנים בין הלקוחות, הסיפורים מאחורי האנשים, שיחות “פרלמנט” בחנות על פוליטיקה, ציונות, משפחה, מכבי נתניה, איפה הבוריקה המקורית או מה עושים עם קולנוע לב השרון…מדברים על הכל, ארוך, קצר, לפעמים צועקים לפעמים צוחקים: עסק קטן עם אופי ענק.

שלושה דורות משפחה אחת. סיפורים שרק בעל חנות ברחוב יכול להכיר, לצחוק ולפעמים לבכות. כמו שאורי ברנדס (אבי) היה אומר”אילו היה לי כישרון לכתוב סיפור ולא מכור כלי כתיבה, היה לי את ה”בסט סלר”  הכי טוב בעולם.

אנשים יודעים שחנות לציוד משרדי זה חנות ממתקים לאנשים מבוגרים (וגם לילדים), יש בה הכל… מתיוק נכון ועד ציוד טכנולוגי, מכלי כתיבה פשוטים לעטי ציפורן ממוספרים, כל מה שהמשרד המקצועי והביתי צריך.

היתרון שלנו פשוט, אנחנו אוהבים את המקצוע, את הפרטים הקטנים אנחנו מעבירים בלידה, כמו את הסיכה שמתאימה לשדכן.(אנחנו מייבאים שדכנים מאיטליה, אין דברים כאלו, גם עטים נובעים מגרמניה ועוד כמה דברים ייחודיים).

בנוסף לאתר אינטרנט אנחנו עדיין באותו מקום: ברחוב סמילנסקי 2, משנת ל1950 ומשהו משכננו החדש…פותחים כל יום ב 8 בבוקר 6 ימים בשבוע.

חנות אחת. שלושה דורות. משפחה אחת. מ 1944.

הניוזלטר של המדריך

קבלו עדכונים על ציוד משרדי ישירות למייל

© 2024 All Rights Reserved.